Avatar uživatele
Toruk

Přečtete vždy knihu do konce? Dodíváte se vždy na film?

… aby vám něco neuniklo? I když to není poutavé, nebo dokonce je to nudné?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, aramah, kapka před 4949 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kapka

Když mě kniha nebo film nebaví, tak rozhodně nedočítám, nedodívávám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Když mi něco nechutná, nebudu to jíst.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Pokud me kniha,film bavi a zaujme,tak urcite do konce.Dokonce se k nekterym i vracim,i ne­kolikrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

No tak to bohužel dělám,mnohokrát jsem se nudila, než jsem dočetla knihu která nestála za nic.Většinou to jsou dárky a tak pro jistotu čtu a čtu co kdyby se dárce ptal.(Nespavost Stephen King) Tu ještě louskám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Knihy si čtu a protože mě zajímá jak to vždycky dopadne tak to vždycky dočtu do konce to samé platí i u filmů na které se dívám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

Knihu vždy dočtu dokonce!!Proto jsem si ji taky koupila,že!Co se týče filmu,když je pro mne dobrý film,tak se vždy dívám dokonce.Ale někdy se mi stane,že je to blbost,přesto se kouknu až do konce.Potom si nadávám a říkám si"Proč jsem se dívala na takovou pí......"

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

Knihy už nečtu…
a film, pokud mne zaujme, tak do konce samozřejmě dokoukávám. A kdo ne? Snad jen nějaký duševní masochista.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Knihy se snažím dočíst, někdy ji odložím a pak se k ní vrátím, asi je to zvyk ze školy. Ale pokud se mi nelíbí, nečtu ji dál. U filmu na DVD to jednoduše vypnu. Z kina jsem odešla jen asi dvakrát, jednou to byl ruský Malá Věra a podruhé něco s Madonou, což nebylo vhodné pro dítě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek