drak

Přatelsky vztah na pracovisti??

  • verite na lasku na prvni pohled? no ja uz asi ano. pri nastupu do nov.zamestnani jsem hovoril se sefovou firmy a tak nadhernou princeznu jsem v zivote nevidel.a vzdy kdyz ji zahlidnu tak jaksi"zapominam"proc jsem do prace prisel.ja rozv.ona svob.-oto by neslo ale je"jen" o 20let mladsi.-kdopak mi poradi co stim......?

Odpovědi
anonym

Asi nejdřív zjisti, zda jsou sympatie oboustranné – ale v případě, že je to tvá šéfová a chceš si udržet práci, bych byla opatrná… 20 let rozdíl je poněkud dost tedy, ale jsou lidé, kteřím ani to nevadí…

Nuk nuk

Láska na první pohled je spíš vzácnost než nějaké pravidlo. Na prascovišti bych na podobné věci byla ještě o něco opatrnější, tím spíš pokud se to týká o 20 let mladší nadřízené.

Nicméně, na druhou stranu, ona láska občas přenáší hory, takže pokud jste Vy volný a ona také, proč to nezkusit, že. Začněte pozváními na kávu či na večeři a uvidíte. Musíte samozřejmě počítat s tím, že Vám mladá, krásná nadřízená dá košem, ne všechny mladé dívky a ženy touží po zralých mužích, ale jsou takové. Za zkoušku ale nic nedáte.

Lencis

Hlavně věřím v heslo „co je v domě není pro mě“ … takže já bych si princeznu odpustila… ovšem radit nebudu… vy sám jste štěstí svého strůjcem 😁

donna*lee

Já si myslím,že by jste jí mohl skusit někam pozvat…:)…podle mě na věku moc nezáleží,ale záleží na tom co je uvnitř..:)..tak to zkuste..(názor teenagera :D)