Avatar uživatele
drak

Přatelsky vztah na pracovisti??

  • verite na lasku na prvni pohled? no ja uz asi ano. pri nastupu do nov.zamestnani jsem hovoril se sefovou firmy a tak nadhernou princeznu jsem v zivote nevidel.a vzdy kdyz ji zahlidnu tak jaksi"zapominam"proc jsem do prace prisel.ja rozv.ona svob.-oto by neslo ale je"jen" o 20let mladsi.-kdopak mi poradi co stim......?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5268 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Asi nejdřív zjisti, zda jsou sympatie oboustranné – ale v případě, že je to tvá šéfová a chceš si udržet práci, bych byla opatrná… 20 let rozdíl je poněkud dost tedy, ale jsou lidé, kteřím ani to nevadí…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Láska na první pohled je spíš vzácnost než nějaké pravidlo. Na prascovišti bych na podobné věci byla ještě o něco opatrnější, tím spíš pokud se to týká o 20 let mladší nadřízené.

Nicméně, na druhou stranu, ona láska občas přenáší hory, takže pokud jste Vy volný a ona také, proč to nezkusit, že. Začněte pozváními na kávu či na večeři a uvidíte. Musíte samozřejmě počítat s tím, že Vám mladá, krásná nadřízená dá košem, ne všechny mladé dívky a ženy touží po zralých mužích, ale jsou takové. Za zkoušku ale nic nedáte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Hlavně věřím v heslo „co je v domě není pro mě“ … takže já bych si princeznu odpustila… ovšem radit nebudu… vy sám jste štěstí svého strůjcem 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
donna*lee

Já si myslím,že by jste jí mohl skusit někam pozvat…:)…podle mě na věku moc nezáleží,ale záleží na tom co je uvnitř..:)..tak to zkuste..(názor teenagera :D)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek