Pavel CZ

Prášky na uklidnění?

Chtěla bych se zeptat,jestli se v lekarne volne prodavaji nejake prasky na uklidneni,proti stresu atd.Nejlepe,co zabiraji ihned.

Nejlepší odpověď
DV

dobry den, v lekarne se prodava mnoho prasku na uklidneni, ale vzdy to bude jen na bazi prirodni mediciny, tedy z rostlin, presto i ty mnohdy byvaji velmi ucinne. Napriklad Trezalka od firmy Dr.Kneipp, pripadne tabletky, ktere se prodavaji pod oznacenim Anti-Stress. A u trezalky v jakekoli forme se je treba mit na pozoru pri uzivani s jinymi antidepresivy.

Ted mne jeste napadlo, ze na uklidneni by se jeste mohl pouzit Guajacuran ( → http://www.le­karna.cz/guaja­curan-drg-30x200mg-blistr/)

Další odpovědi
alenka901

Baldracin kapky,
Calabron effervescens,
Fytokliman planta,
HERZ – UND KREISLAUFSTEE,
Klosterfrau Aktiv Kapseln V,
Novo-Passit,
Valdispert.

Attack-design

dithiaden,val­dispert