nabubindes

Prase si zlomilo nohu… musel jsem zasáhnout, máš rád škvarky?

Doplňuji:
už je po!

Nejlepší odpověď
kropitko

jo,miluji je,tak mi nějaký pošli,dík…

No to jsem si mohla myslet,že nezbyde…

Další odpovědi
annas

Zabijačka v tomto horku! Určitě nepříjemné, všechno se musí rychle zpracovat, nic netuhne, plno much. Ale když to muselo být.
Škvarky jsem milovala, ale bohužel teď jsou pro mě tabu.

pekynka

Tak to někdo poměl,co? To jste se nadřeli v tomto vedru, všechno rychle zpracovat, pokud to byla zabíjačka domácí.Nezávidím tu dřinu ani cholesterol.

anonym

Miluju skvarky,pomazan­ku,vse okolo zabijacky,evokuje mi to bezstarostne detsvi u babicky,a dnes zabijacky?Tahle vedra asi nic moc..

allayne

KAM MÁM PŘIJET? :D 😁 😁

Gabilka

Já nemám ráda zabijačky. Zažila jsem jednu, celé léto jsme se starali s kamarádkou o prase a pak bych ho měla jíst? Ble, na to nemam žaludek, i když vepřové maso jím, ale né všechno. Například nesnesu játra, ledvinky, tlačenku…