Avatar uživatele
snehurkaC

Přála bych si lepší postavu. Abych měla hubenější stehna, abych měla trochu více vydět kosti. Poradíte mi?

Snažila jsem se nejíst a pít jen vodu. A cvičit. Zhubla jsem 4kg ani trochu to nejde vydět. A nejíst je celkem těžké. A teď jsem to tase nabrala protože můj přítel mi nakonec řekl že to tedy nechce abych trpěla a nejedla. A kamarádi atd. Mi říkají že jsem hidně hubená. A mamka a brácha říka zě mí mladší sestry postava se jim líbí více. Mě se opravdu vůbec tedy nelíbí. Váží 63 kg. A to jí je 11(12) let. Mě je 13(14)let a vážím nyní 52 kg a měřím cca 162.

Zajímavá 0 před 2237 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ivzez

Místo hazardování se zdravím se zaměř na školu, hlavně na češtinu.
Co je podle tebe vYdět?

52 kg při výšce 162 cm? Musíš být příšerně hubená.
Jestli chceš vypadat trochu k světu, začni normálně jíst
(pití vody je v pořádku) a sportovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Místo držení diet raději víc sportuj.

O poruchách v příjmu potravy jsem psal již minule a myslím, že se podezření potvrdilo. Drastickými dietami si akorát zničíš zdraví.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
nyjono

Který kosti chceš, aby byly vidět? Na stehnech???? To snad ani nejde.
Kdyby ses více zajímala o stravování, zjistila bys, že hladověním se nehubne.
Jen se ztrácí svaly.
Tělo si pak jen dělá zásoby, když nedostává potravu pravidelně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

„více vydět kosti“ ? to myslíš vážně ? Tomu se neříká hubená ale kostra a kůže. Nejen že to vypadá odpudivě, ale je to i diagnóza …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Neděláš dobře. Můžeš si způsobit vážné zdravotní a psychické problémy. Tvůj poměr výšky a váhy je v pořádku. A mužům se vychrtliny taky moc nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WinkieSluka

Chceš-li se líbit klukům a vypadat trochu k světu,začni sportovat a víc jíst,ať ti říká kdo chce,co chce.Lepší postavu nezískáš tím,že jíst nebudeš,ale že budeš jíst zdravě a dodržovat životosprávu.Že se máš víc starat o školu je pravda,ale na to jsi se neptala,takže kdo to píše?? Hmm…nevim,na to se nikdo ale neptal.

Upravil/a: WinkieSluka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek