Misulka_X

Práce ve Windows Movie Makeru: jak z videoklipu odstranit zvuk?

Z Youtube jsem si stáhla hudební videoklip ve formátu avi a ve WinMM (XP) ho různě stříhám. Chtěla bych si místo již dané písně dát svojí. Jenže pokud kliknu v časové ose na ten „zvuk“ a dám odstranit, z časové osy se mi odstraní video celé. Předpokládám, že mi možnost „ztlumit“ nepomůže – přeci zvuk se pouze ztlumí, ale stále se ve videu nachází.
Nevíte někdo, co s tím?
Díky za odpovědi.

Nejlepší odpověď
led

Stačí vysvietiť na časovej ose konkrétnu zvukovú stopu a stlačiť Del. Potom vlasný zvuk importujete do ponuky a vložíte do osy.
Mne to fungovalo bez problému.
Ale lepší je Pinacle.

Další odpovědi
P.T.

Myslím, že WMM nic jiného neumožňuje. Já v něm taky začínal, ale pro mnoho nemožností a nedostatků jsem přešel na Sony Vegas Studio. Další oblíbené softwary jsou Pinnacle studio nebo Adobe.