autacek

Poznáte místo, kde stál fotograf?

Nejlepší odpověď
ahold

Já to vidím na pohled z lodi na Operu v Sydney.

Další odpovědi
led

Na svahu za prútenou ohradou. Väčšina fotografov zaostruje na predmet záujmu. Ale vaša fotografia vypovedá viac. Určite umelecký zámer bol pohľad cez špičky plotu na nepokojnú hladinu, vlnky zvýraznené slabým svetlom spod oblúkového mostu, pod oblohou s hranicou medzi jasom dobra a čierňou zla na oblohe.

Ahold, máte pravdu, tá loď je ale neistá, podľa mňa je to z brehu
https://www.go­ogle.sk/imgres?im­gurl=https%3A%2­F%2Fcameoglas­suk.co.uk%2Fwp-content%2Fuplo­ads%2F2017%2F0­4%2Fsydney-opera-house-1.jpg&imgrefur­l=https%3A%2F%2Fca­meoglassuk.co­.uk%2Fproduct%2Fsyd­ney-opera-house-night-designer-splashbacks%2F&do­cid=OIXsoXeVqe­ULVM&tbnid=H_J­Uk_O3VPTtIM%3A&vet=12a­hUKEwio4pzXg6ja­AhXG2KQKHQ5AB­CM4ZBAzKAEwAXo­ECAAQAg..i&w=8675&h=­4586&client=fi­refox-b-ab&bih=427&bi­w=911&q=sydne­y%20opera%20hou­se&ved=2ahUKE­wio4pzXg6jaAh­XG2KQKHQ5ABCM4ZBAz­KAEwAXoECAAQAg&i­act=mrc&uact=8 Pozor nesťahovať, na obrázky sa vzťahujú autorské práva

mosoj

Pěkně se vám klepe ruka. Nebo je to editované.

autacek

led.. no popravdě to záměr nebyl, ale při procházení svých starých fotografií jsem na ni narazil a přišlo mi to jako hádanka zajímavé, mobil prostě jen nezaostřil tam, kam měl, mám i povedenou 😄

mosoj

A kam zaostřil? Po pravdě klepala se vám ruka. Mobil má velkou hloubku ostrosti a takováto neostrost nenastane špatným zaostřením a kdyby, bude tam nějaké ostré místo.

led

To som vám ukázala príklad, ako chybu možno preložiť ako zámer…

autacek

ano, moc hezky jste to napsala