michalds

Poznáte, když je spodní prádlo vyrobeno s láskou?

Odpovědi
aliendrone

Spodní prádlo lze z babuchen s láskou sundavat, ale VYRÁBĚT? No, tak tohle aliendrone neumí. ;) :D :D

Lgee

Jak?

Drap

Ne, ty ano?

cappuccino

Zena to pozna. Treba je na kalhotkach maslicka, na podprsence krajka a na panskych slipech nejaky vesely vzor!
Ten rozdil uvidis, kdyz se podivas na italske pradlo Intimissimi !!

Michálek1245

Jako nevím, proč by mě to mělo zajímat? Pro mě je důležité, že to spodní prádlo a nezáleží na tom, jestli jsou to trenýrky, tanga nebo sexy podprsenka funkční a fungují. To raději budu dělat lásku s někým, kdo má krásnou podprsenku a celkově hot spodní prádlo. Rozumíme si? Doufám, že jsem to napsal srozumitelně. :)

michalds

Drap: já se ptám.