autacek

Považujete za ikonické, že se rozhovor Meghan a Harryho s Oprah Winfreyovou bude vysílat 1. 4., tedy přímo na apríla?

Nejlepší odpověď
ivzez

Ten rozhovor se už pokud vím vysílal.

Další odpovědi
PepasAvalonu

Už jsem nad tím přemýšlel a doufám,že to datum vybrali schválně.
Dva hrozní trapáčci, podpantoflák a namyšlená „ukřivděná“ emeričanka, která si ráda vše bere osobně, každého žaluje a hodně pravděpodobně si dost vymýšlí (což tvrdí spousta lidí jí blízkých – nebo spíš kteří ji dřív byli blízcí).
Že je američanka nebo herečka by nevadilo, kdyby prostě nebyla taková…

Každopádně mě tihle dva absolutně nezajímají. Dvě nejhorší skvrny na královské rodině za hodně dlouhou dobu. Populární jak prase – na tom že nic nedělají, princátko je z královské rodiny, zlatokopka se k nim přívandrovala a chtějí udělat kariéru a popularitu na tom, že se PLNĚ distancovali od královské rodiny (byť chtěli i nadále pobírat mnohé výhody – jako šlechtické tituly, vojenskou hodnost, peníze, ochranku,… Pak si ještě stěžovali, že jim bylo vše odebráno… přestože je otec finančně zabezpečil a koupil jim vilu). Harry nesnáší média a kameru, protože mu „zabily maminku“, tak si vzal herečku, založili vlastní show a dávají rozhovory na očích celému světu – soukromé rodinné informace, hodně ovlivněné „objektivní“ Meghan. Chtějí „pracovat“ samostatně. To znamená z reklam a rozhovorů, které si zakládají na jejich popularitě/zná­mosti.

marci1

Prostě je to sobota, 21. hodina. Někteří se rádi podívají, jak se pere veřejně „špinavé prádlo“ královské rodiny a jak Američanka vytře Britům zrak. 🙂

Drap

Ne

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.