Avatar uživatele
FialkaFialov

Povazuje se 2minutove stekani psa za ruseni nocniho klidu?

Kdyz rano v pul pate, nez jdu do prace, chodim vencit sve fenky, ony maji radost, ze jdou ven, tak po ceste ze schodu stekaji. Vim, ze to je neprijemne, urcite, ale opravdu to trva jen po dobu, nez sejdeme ze 4. patra, pote daji pokoj. A s nasi neprijemnou sousedkou uz jsme meli spory, tak at vim, na co se pripravit, kdyby volala policii.

Zajímavá 0 před 2080 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Upřímně, člověka dokáže vzbudit i mnohem kratší zaštěkání. Vím, je to problém, dělá to hodně psů. Někteří sousedé jsou ochotní to tolerovat, jiní zase ne. Řešení vidím jen v nějakém náhubku, které nedovolí psům otevřít tlamičku – aspoň na chvíli. A co venku – štěkají taky?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ahold

Jestli denně budíte sousedy v půl páté ráno, tak je jedno, jestli to trvá 2 minuty nebo hodinu. Ten člověk většinou už neusne.
Posuňte venčení alespoň do 6 hodin a je po problému. Anebo odnaučte psy štěkání v domě.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Ano, i dvouminutové rušení nočního klidu je rušení.
Souhlasím s Keplerem, probudit dokáže i mnohem
kratší jednorázové zaštěkání (mám zkušenost se sousedy).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Ano. Jinak viz Kepler.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Edison

Zas své zvíře je odpovědný jeho majitel. Jinak jak píší ostatní.

Upravil/a: Edison

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Nepovažuji to za rušení nočního klidu. Podlě mě je to OK. Daleko horší je podle mě rušení nočního klidu, které trvá několik desítek minut a více.

Je to ale jen můj osobní názor. Tato otázka se ptá na subjektivní názor a ten jsem poskytl.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek