PetrSl

Používá více lidí email na seznamu nebo gmail?

Nejlepší odpověď
elkon

Email používám na barvení.

Další odpovědi
seraphico

Samozřejmě Gmail. Pochybuji, že by lidé například v USA znali Seznam.cz 😄

Dochy

Světově gmail, v rámci ČR spíše seznam. Spousta čechů bude mít gmail, ale je otázka zda jej aktivně používají (získají jej pro registraci na androidu) Já třeba mám 2 a používám je jen vyjímečně.

dubraro

Seznam má asi 25 milionů schránek, z toho asi 6,5 milionu je aktivně využívaných. Gmail má asi 1,5 miliardy uživatelů.

Kazatel

Zajímavý dotaz, pochopitelně myslím míříš na české uživatele, jinak by odpověď byla jasná.

Tipuji tak půl napůl, ale hledat ti to nebudu.

Pankrác

Ve svĕtě je to samozřejmě gmail. https://smartma­nia.cz/gmail-uz-pouziva-petina-lidstva-google-slavi-15-miliardy-uzivatelu/