norek

Jak zvvětšit pamět na notebooku abych si mohla načíst hry a hrát?

Potřebuji zvvětšit pamět na notebooku abych si mohla načíst hry a hrát jejaky externí disk je pro toto nejlepší.
Doplňuji:
Mám Asus 4gb dostala jsem hru Emergency a ta potřebuje k načtení volných 20gb proto takové manévry kvúli tomu. tak počítám do 1500kč.

Odpovědi
gecco

Nejlepší je na to servis a nebo někdo znalý v tvém okolí…
😁

  1. externí disk ≠ paměť
  2. ještě jsem nedopil kafe, takže se nemůžu do lógru kouknout, jaký máš notes
  3. viz 2. – nevidím ani, jaké máš ´volné´ finance

Doplňuji:
„Asus 4GB“ je podobné, jako kdybys na dotaz – jaké máš auto, napsala Škodovku na 195/65/15…
😁
OK – rychlost, spolehlivost… – neřešíš – vyber si kterýkoli…
https://www.mi­ronet.cz/pevne-disky-ssd/externi+c30312/
___
BTW – 20 GB diskové kapacity je – vzhledem k běžné kapacitě dnešních disků, poměrně ´nic´ – nestačilo by ti pouze stávající disk ´uklidit´?? (promáznout nepotřebné věci, nabrowsdaný balast…)?

ReHu

Myslíš speciální ext. disk na hry?
Asi jakýkoli.

Bedy

Myslím si, že bude nejlepší, když nám napíšete značku a model vašeho notebooku.

Jinak externí disk pomůže pouze v případě, že disk, co je v notebooku je malé kapacity. Vy možná budete spíš hledat operační paměť (RAM). Teď je však otázkou zdali Váš notebook má možnost rozšíření a zdali například nemáte i pomalý procesor (ten zpravidla vyměnit nejde).

lexx

tak počkej: jde o rozšíření interní operační paměti RAM nebo připojení externího disku – úložiště dat ?
Doplňuji:
A jo, tak že půjde o externí HDD…za tu cenu dá se v akci pořídit 500 GB – 1 TB (1000 GB) ceny rychle padají, značka ? bývá k dostání Toshiba, Maxell, Verbatim…lépe ne Western digital, měli vadnou sérii a výrobky se vracely, možná již OK. Zapojí se prostě kablíkem USB k NTB.