Fallagela

Potřebuji vyhledat název obrazu…

lze nějak zadat do vyhledáváče obraz, aby mi vyhledávání na netu vyhodilo název obrazu?
Doplňuji:
děda louda: nějak nevím jak do strejdy googla vložit obraz, aby mi to vyplivlo jeho název…

Odpovědi
Děda Louda

Může pomoci strejda G.
Doplňuji:
Strejdovi stačí vložit obrázek do vyhledávacího pole v režimu Obrázky. Klikni na ikonku fotoaparátu a dej buď vyhledat ze souborů v počítači, nebo zadáním URL.

isteron

Obrázok uložiť na nejakú verejneprístupnú galériu, napr. ulozto.cz , skopírovať adresu obrázku a tú zverejniť na tejto stránke, kde si dala otázku.