Tombik

Potřebuji rozdělit exe soubor na dvě části

Mám EXE soubor a potřebuji ho rezdělit na dvě části. Jak an to? (vim že to jde nějak winrarem čico)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já mám wincomander a tam je v nabídce soubor-rozdělit soubor.
Označ tedy soubor co potřebuješ a dej tento příkaz z nabídky. Pak už to udělá samo.

Další odpovědi
GangstaHelper

WinRARem to jde velice jednoduše, dělejte vše, co děláte obvykle pro vytvoření archívu (Označit soubory třeba v průzkumníku Windows, kliknout pravým, zvolit WinRAR>Přidat do archívu (samozřejmě to jde i jinými způsoby-z okna WinRARu)). Než kliknete na OK jenom zvolte "Rozdělit archív po (bytů), zde napište velikost 1 části v Bytech a program Vám to rozdělí na potřebný počet archívů. Váš výtvor se objeví buď v té samé složce jako zdrojový soubor, nebo jinde, pokud to zvolíte v okně před stisknutím OK.