V.

POTŘEBUJI PŘIPOJIT DVD PANASONIC A TV 3D LED LG. U DVD JE SKART A U TV HDMI. JAKÝ KABEL MÁM KOUPIT? DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.

DVD je PANASONIC SA-HT335

Nejlepší odpověď
Hlada

Přímo to propojit nejde. Ve SCARTu je analogový signál, v HDMI digitální. Musíte koupit převodník. Stojí kolem 2 tis. Zkontrolujte ještě jednou, jestli televizor nemá analogový vstup. Nejspíš ano.

Další odpovědi
alexandra

V televizi nemáte Scart? Měl by tam být.Takže propojit jenom Scartem,ale nebudete mít HD signál.Jinaj by bylo rozumné koupit nové DVD,LG stojí kolem 8OO,–kč a zároveň budete mít krásný obraz i u starých DVD,které Vám to DVD převzorkuje do hezčího obrazu,funkcí Upscaling.
Doplňuji:
A pokud máte TV 3D,tak je nejlepší koupit Blu-ray přehrávač 3D,který stojí kolem 2000,–Kč.