majky.prcek

Potřebuji poradit , jak asi víte za měsíc a něco budou vánoce a já scháním dárek pro mamku. nevím si rady

Odpovědi
anonym

Podle toho, co má maminka ráda – parfém, šálu, šátek, rukavice, CD, kazetu na šperky nebo doklady, knihu, umělecky zpracovanou svíčku.....
Víš jak to řeším já, když nevím předem? Zajdu do obchodu a koukám, buď mne něco osloví, nebo jdu jinam.

anonym

Sadu krabiček z plastu na uchovávání potravin s pěkným víčkem, dozy?
Za odpověď chci radu, co chci já. Protože to nevím. To co bych chtěl, bych si měl koupit sám. Zrcadlový dalekohled, a mixážní pult.
Měla bys odhadnout z minula jak se mamka tváří na dárky. Když jde o oblečení, jestli není náročná že naříká: to bylo moc drahé, to nechci, nebo to je jiná barva a svetr jde vyměnit za jiný. Jinak brož z bižuterie, nejde o zlatnictví. Jestli trpí na nohy, tak nějaké papuče s bambulkou. Tak hlavně ať je ráda. Nemohl by nám poradit Ježíšek?
Doplňuji:
Chci elektrárnu. Domácí, pro vlastní spotřebu. To by šlo, ale snad by mi to stát zakázal, že je to nelegální. Chci mít v zimě rozsvícená světla, doma. Abych nemusel vstávat z postele a zhášet po dětech s vědomím strachu kolik to bude stát. ..

Zdroj: http://www.uloz­.to/xPtxxw/je­zisek-mp3

brillant

Bylo to zde již mnohokrát řešeno – používej vyhledávání.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=d%C3%A1rek%20k%20v%­C3%A1noc%C5%AFm

Hamon

Žolíkovou kartu – když ji použije, uděláš okamžitě a bez reptání to, o co požádá.

HonzikPernik

Kup jí plato vajec.