Rá ďa

Potřebuji pomoct, utekl mi potkan domácí a potřebuji ho co nejrychleji chytit, ale nevím jak?

Dobrý den,potřebuji pomoct,utekl mi potkan domácí a potřebuji ho co nejrychleji chytit ale nevím jak??Prosím pomocte mi a živolovnou past nechci

prosím pomocte mi

Nejlepší odpověď
jáára

Otevri klec, vrati se do ni sam. /zkusenost

nem8m diakritiku, p93u na 3pan2lsk7 kl8vesnici

Další odpovědi
carrera

Když nám utekli křečci, seděli jsme večer potichu v místnosti, každý člen rodiny vybavený kbelíkem nebo lavorem a čekali až vyběhnou ze skrýší a pak šup pod kbelík.
Navečír bývají hlodavci nejaktivnější, nachystej mu i nějakou dobrotu, která by ho nalákala a číhej.

Drap

Kup, nebo alespoň zapůjč pořádného hada.

anonym

Já tam nedosáhnu 🙂

MirKop

Kam utekl ? Kdy utekl? Víš, kde teď je?......