Belca035

Ničí mi život bývalá kamarádka, šikanuje mě a dohání k hrozným věcem!!! Pomůžete?

Ahoj, tohle moc často nedělám, a už nevím jak dál, zkoušela sem ignoraci, usmíření, ale prostě ne… Takže to chce něco ostřejšího

Je mi 15 let a jedna holka ze školy, která bývala moje kamaradka, se rozhodla mě zničit nebo co… Však to znáte, pomluvy, přebírání přátel, fyzická šikana.....Je problém ten, že kdo ji nepozná hlouběji, neví jaká doopravdy je, navenek je strašně hodná, milá, sluníčko, ale doopravdy všechny ty, co si to o ní myslí, mezitím pomlouvá …Jednou sem se bavila s jejími kamarády a ti kvuli ní brečí, ale baví se s ní, protože se bojí, že by pak zustali sami a nikdo by se s nimi nebavil, ona totiž vždycky někoho méně populárního použije, aby se dostala výš… A dokonce mojí kamarádce přebrala kluka, se kterým byla 3 roky, a přesvedčila ho, že ho podváděla a využívala, a on na to skočil, takže ji začal spolu s ní ničit a zjistila jsem, že si kvuli tomu začala řezat žíly. A to sem si řekla DOST!!! Žádná bezpáteřní mrcha mě šikanovat nebude… Takže začínám vymýšlet plán a potřebovala bych rady, jak ukázat její pravou tvář a shodit ji z „trůnu“.

Předem vám mockrát děkuji <3

Nejlepší odpověď
ten který je

Potřebovaly byste pětadvacet na holou.Běž se zeptat sem:
http://www.bra­voweb.cz/

Další odpovědi
gecco

😁

Objednej se

  1. u češtináře (to se fakt nedá číst)
  2. u psychologa (a nebo přestaň vymýšlet capiny)

klumprt

Na fyzickou šikanu je nejlepší krav maga. Ostatní jsou jen malichernosti.

jirka F

ale prosím tě, na to si zvykneš, nás na škole učitelé a mistři pomlouvají 2× denně a dokonce nahlas před námi, ale k věci, určitě se zamysli nad odpovědí uživatele (ten který je) a i s ním souhlasím

Ps: a pomlová se lidí, takže to že pomlouvá ani tak nevadí, bych řekl

Nechápavé

Já mám takové lidi v pi..i…

Prostě to ignoruj…

Šidlo

je super, že sa nechcete nechať šikanovať a že myslíte aj na kamarátku

1.najprv si premyslite, aké máte možnosti
2. je tá tyranka dcéra nejakého papaláša?
3.ste vy dcéra nejakého papaláša?
4. je tá tyranka obľúbená u učiteľov? či toto sa odohráva u vás na sídlisku?

  • ak je niečia dcéra a vy nie, máte malé šance
  • ak je obľúbená u učiteľov, a nedajbože vy nie, máte malé šance
  • ak je veľmi bohatá a naozaj sa jej všetci boja, máte malé šance
  • ak sa toto neodohráva v škole, máte malé šance

je jedna možnosť…ak niekoho šikanuje aj cez skype, emaily, a smsky, hnusné statusy alebo tweety…dalo by sa to ukázať dospelým
alebo, no to môže skončiť zle, nahrajte jej hnusné správanie…nejaký fakt hnusný útok na niekoho naozaj slabšieho

bohužial, mnohí dospelí sú, ako vidíte u ostatných užívateľov, milí k tyranom a odporní k obetiam.....ved aj oni sa šikanujú v práci a vzťahoch…a asi ich to baví

P.S. ignoráciu ani uzmierenie na tyranov nikdy nepoužívajte! bude to len horšie, oni potrebujú ubližovať a ak im to takto odopriete, budú len zúrivejší.....treba byť vždy odmeraný, asertívne slušný, trochu pobavený (aby videli, že sa ich až tak nebojíte a neberiete ich vážne)…tváriť sa, že ste k nim slušný, no neberiete ich vážne môže fungovať

bolak

Založte klub „Nenávidím Rachel Greenovou“, potřebuješ jen sebe jako předsedkyni, další holky kterým taky něco provedla a výměnného studenta z Thajska.

V klubu se pak domluvte že se s ní nikdo nebude bavit. Když říkáš že jí tolik lidí nemá rádo, určitě to nebude problém, a holky které se bojí že by zůstaly sami pak budou mít novou partu.

Další variantou je pak založit si anonymní facebook a psát ji hnusné věci na její FB profil, ale je to podlé, někdy i trestné, každá IP adresa se dá vystopovat a může to skončit i tragédií. Takže rizika znáš, je to na tobě jak se rozhodneš.

anonym

krutá realita božuhell…https://w­ww.youtube.com/wat­ch?v=NgnqcEftQPg