Peter Kus

Potřebuji nějaký malý reklamní předmět. Je vhodné reklamní pero s potiskem firmy?

Nejlepší odpověď
Lamalam

Teď frčí USB flešky s reklamním potiskem.

Další odpovědi
Šidlo

jednoznačne..­...perá sú jasná výhra, čo sa týka PR aj marketingu

Hans51

V záplavě propisek pochybné kvality bych bral pero hned! 🙂

lexx

jo, nebo zapalovač, pravítko, těžítko na stůl, kapesní nůž, žetony do vozíku v marketu, taška igelitka, klíčenka, vizitkář…všechno je možné

lota

Je to vhodné. Proč by ne.

Printek

Je to výborný nápad! Zkuste se mrknou na printek3d.cz !

vlajan1981

Myslím si, že jednoznačně. Spousta firem to takto má a někteří lidé takové propisky dokonce i sbírají. Sama teď taky uvažuji nad něčím podobným. Mám internetový obchod a ráda bych zákazníkům přibalovala k zásilkám právě nějaké reklamní předměty. Říkala jsem si, že třeba bločky a propisky by byly něco, co by mohli využít. Personalizace propisek navíc není nic drahého, zvládnou to udělat třeba tady – https://cms-praha.cz/cs/sluz­by/personaliza­ce-reklamnich-predmetu/