Matthew

Potřebuji nainstalovat znovu google chrome ale hlásí tuhle chybu .. Nevíte si někdo rady, prosím ?

http://i41.ti­nypic.com/2mnr5td­.jpg

Odinstaloval jsem google chrome přes Ovládací panely > Přidat nebo odebrat … zkontroval jsem, že už není nic co je spojeného s google chromem v počítači. Vymazal jsem i staré instalačky na google ale přesto mi to pořád píše to, co je na tom obrázku v přiloženém linku.

Kolonka zobrazit nápovědu k problému hlásí stejný postup jakým jsem postupoval, takže nic.

Nevíte si s tím někdo rady ?

A prosím, zdržte se komentářů typu Neinstalujte si google chrome, chrome vás sleduje … já osobně používám operu a v mobilu safari, takže tohle instaluji doma, kde se prostě bez jiného prohlížeče „neobejdou“ !

Děkuji za odpovědi …
Doplňuji:
Restartoval jsem celkově už třikrát.

Nejlepší odpověď
badisko

No tak ja se tedy zdrzim ..ale iron je prakticky totzny :D no nic …jdi do slozky program files a najdi slozku Google chrome natvrdo ji vymazej a pak projet PC programem Ccleaner http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ccle­aner/?g[hledano]=ccle­aner&g[oz]=4.08­.4428&g[up]=Win .. pak restartuj PC a vyzkousej to znovu nainstalovat …
Doplňuji:
na odinstalaci pouzivej ..bud toto >>>>
>> Revo Uninstaller zde .. http://www.slu­necnice.cz/sw/re­vo-uninstaller/ v cestine a free
nebo … IObit uninstaller 3 .. zde http://www.ma­jorgeeks.com/fi­les/details/i­obit_uninstaller­.html
odstrani to vsechny soubory ktere ti normalne zustanou pri bezne odinstalaci a tak.. se priste podobny problem nevyskitne …

Další odpovědi
anonym

Jen doplním, co píše Badisko ohledně Ccleaneru – promaž registry (můžeš i ručně, pomocí regeditu, pokud si ´troufneš´).
😉

LauraMasova

Zkus restartovat pc

Shady

vypadá to že se neodinstalovalo asi všechno

Matthew

CCleaner jsem též už předtím zkoušel. O tom Iron prohlížeči jsem nevěděl, takže už to stahuji a snad to půjde. Než abych ztrácel pořád nervy s tím chromem, tak tam dám radši jeho obdobu :D snad nebude tak kazová jako její velký bratr. Díky za rady všem ..

badisko

predtim by ti byl houbelec platnej.. az po odstanani zlozky by ti to mel vymazat ..