oskar

Potřebujete ke svému životu kolo?

Myslim tim kolo šlapaci.

Nejlepší odpověď
quentos

já ne… nemám a dodnes na něm neumím, vystačím si s vlakem a pěší turistikou. Na takových 16 km by třeba člověk bral kolo – nač, když je lze bez problému ujít?

Další odpovědi
BEAES

Ano, kolo je super, léto si bez kola nedovedu představit.

afro.minerva

Před těhotenstvím jsem na kole jezdila opravdu ráda. Jednak mi to vyhovuje jako dopravní prostředek a taky se na něm bezvadně hubne a formuje postava. Neznám nic účinnějšího. Dokonce ani Spinning není tak účitnný. Jde totiž o to, že u kopce si nastavovat zátěž nemůžete. Škoda, že teď už se jen tak snadno k tomu jít si zajezdit na kole nedostanu. Určitě letos ne.

anetadela1

K životu ho nepotřebuju, ale máme ho celá rodina a jezdíme na něm na výlety.

Radovan M

Já na kole nejezdím od doby kdy jsem na něm jaksi omdlel, spadl, zlomil si nos a ruku… Jo a spadnul jsem do potoka, možná je to vtipné, ale pak jsem byl měsíc v nemocnici :)

panenka

Ano potřebuji už se vždycky těším v zimě na jaro a na léto protože vemu kolo s rodinkou a jedem na kolách někam na výlet vždycky.

FOG

Quentosi,vzdyt jsi ale pred casem psal,ze mas kolo znacky „Amulet“ ?!!
Sorry,zmylil me Tvuj Avatar,ten ksicht,co patri nekomu jinemu – helperovi.

j.a.n.a.

Určitě ano.Na výlety se hodí.I pro sport.

Brčko

Pro život je důležitější voda,vzduch a jídlo to ostatní netřeba!