panenka

potřebovala bych poradit ohledně vyhledávání mapy

Dobrý večer chtěla jsem si vyhledat na počítači popis jedné trasy,objevilo se mi jen u plánovače kolik to má kilometrů a čas jízdy.Ale postup celé trasy mi nejde zobrazit na obrazovce rozlišení obrazovky mám 800*600 co mám prosím udělat aby se mi to zobrazovalo děkuji.

Nejlepší odpověď
roxy52

mě to ukazuje i přes co jedu.Ve vyhledávači dáš -MAPY,zadáš město.Pak klikneš na- Plánovač trasy,kde zadáš START a CÍL.Na mapě se ukáže celá trasa.

Další odpovědi
P3p!no

pokud by byl problém jen v rozlišení tak si ve vlastnostech počítače změňte rozlišení na jiné parametry

anonym

tady se mrkněte:

Zdroj: http://letecka­posta.cz/927230105