zjentek

Potlačují tedy účinky konopí popsané choroby, anebo je právě naopak prohlubují?

Jak je to tedy?

  • apatie, letargie, paranoia, schyzofrenie, demence, Alzheimer, Asperger…

Už mne ten Google slušně řečeno mate… je tam ten učínek snad opravdu jedinec od jedince naprosto odlišný, nebo co, jak?

Zkoušet, nezkoušet..... ???
Jaký účinek to vezme na mne? Bude fajně, nebo smutno? Kdo poradí? Už jsem psychicky hódně labilní… začít, nezačít?

(Trávy mám hafo, ale mám bobky)

Nejlepší odpověď
annas

Myslím, že extrakt z konopí jako všechny bylinky vám zpočátku stav zhorší. Ale počáteční zhoršení znamená, že bylinky zabraly, stav se bude zlepšovat.

Mám s tím zkušenosti. Organismus se začíná čistit. Může se objevit exém, průjmy, zácpa, rýma atd., Pokud je to obtěžující, je třeba snížit dávkování, případně jeden či dva dny vynechat. Po třech týdnech má být týdenní pauza.

Uvádím své desetileté zkušenosti s bylinkovými extrakty. Chce se poradit s někým, kdo ví o tomto způsobu léčení víc.

Na každého působí byliny jinak.

Další odpovědi
Drap

I účinky trávy se neprojevují u všech jedinců stejně. Zřejmě to chce opravdu vyzkoušet, ale i toto je nutné brát s jistou mírou. Nejdříve malé množství a až následně podle příznaků a pocitů po případně zvyšovat. Ne se hned na poprvé zhulit do němoty.

ivzez

V tomhle Google poradit nemůže, protože účinky opravdu mohou být protichůdné. A nejen
u různých osob, ale i u jedné osoby. Jednou to může účinkovat tak, podruhé jinak.

Jestli z toho máte obavy, doporučila bych dát na svůj instinkt a nepokoušet to.
Určitě ne v psychicky labilním stavu!

anonym

Na každou nemoc pomáhá jiný množství trávy a je potřeba se řídit kdy a kolik toho vyhulit…lepší je si poradit s doktorem, určitě nehulit nějaký shit ten tě akorát nasere a místo klidu budeš hulit joint za jointem až místo toho aby ti to pomohlo budeš mít ještě větší depresi. Smutno nikdy není, musíš si najít zábavu, né že si zahulíš a sedneš si na gauč a začneš myslet na to jak máš posranej život, to tě akorát hodí do deprese a thc k tomu rádo pomůže, musíš hulit protože tě to baví, za žádnou cenu nehulit jen proto abys na něco nemyslel. Protože zhulenej na to budeš myslet ještě víc. To si radši dej alkohol.

Jiří Bohumil

annas – potřeboval bych poradit, jak účinný extrakt z konopí připravit a jak jej používat (užívat). Jak se používá kouřením džontů a jak se „hulí“, to je celkem známé, ale s extraktem to neznám. Chtěl bych marjánku vyzkoušet na fybromyalgii. Prý by mohla bolesti zmenšovat. A raději bych aplikoval v podobě extraktu, ne kouřením. Zatím jsem ji zkoušel louhovat týden ve slivovici a pak si dát každý večer panáka, ale zatím žádný výsledek a ani náznak vlivu. Díky za případnou odpověď.

annas

Těžko se radí. Mně to trvalo hodně roků, než jsem se naučila poznávat reakce svého těla. Ale chodím jednou na měření přístroji, které vyhodnotí váš stav.

Zkuste si pročíst tento článek, píše to, co vím ze zkušenosti, méně je více. U mě to platí několikanásobně.

https://www.semena-marihuany.cz/cs/blog/­411-davkovani-lecebneho-konopi-mene-je-vice

Jiří Bohumil

Díky, článek i další články z tohoto webu jsou zajímavé a zase jsem o trochu chytřejší.
Jenom ještě „pátrám“, v jaké podobě se dá marjánka aplikovat (mimo to kouření) a jak případný extrakt vyrobit.
Nabídka produktů na trhu (viz web) je sice zajímavá, ale ceny nejsou „lidové“ a jako důchodce se mi za ně nechce takové částky vynakládat. Notabene, když nevím, jaký by měly účinek. Ještě jednou dík. Zdravím.

annas

To je pravda. Nevíte, na koho narazíte, zda jsou extrakty pravé.

Myslím si, že dobrý je extrakt v lihu a nabolestivá místa pak mast. Jenže sama nevím, kam bych se obrátila.

Takže louhova asi umíte, ale to dávkování opravdu neporadím.