GoldGues

Potkan s novým spolubydlicím

Chová potkana samici a chtěl bych si pořidit ještě jednu potkanici, je mladá ale nevím jetli se na sebe zvyknou a nebudou se kousat. Co myslíte?

Nejlepší odpověď
roxy52

Já si teda myslím,že to dobrotu asi dělat nebude.Jako se nesnesou dva psy,dvě fenky…atd.Prostě stejný pohlaví .Někdy to tak je i u lidí.

Další odpovědi
mojitek

To nemusi byt nutne problem.Kazdy potkan je original co se tyce povahy.Ja takhle poridil ke trem starsim potkanicim jednu mladou samicku a dve z nich ji hned prijmuly a staraly se o ni.Ta treti byla povahove jina a neprijmula ji.Takze je to o povaze…je to jako u lidi