Half 2

........ Potíže s internetem.­.......

Pokaždé když zapnu počítač, je načtený okamžitě, všechno můžu spustit, jen ne internet. Načítá se mi pomaleji než bratrovi a přitom já mám připojení přez kabel a on přez Wifi (pomocí nějakého přijímače turbo lan card). Počítače máme tak nějak vyvážené možná můj je dokonce o něco lepší ale jemu se internet načítá rychleji a pracuje bez problémů kdežto mně se načítá pomalu a velmi často padá. Kde může být broblém ?
Doplňuji:
Občas když dám ,,odstranit potíže,, tak problém se vyřeší sám, ale někdy mi to napíše že systém Windows nekomunikuje se serverem DNS dá se s tím něco udělat ? PS: jednou mi to napsalo ještě něco hned pod tím DNS serverem, ale to si nepamatuju :D

Nejlepší odpověď
Bedy

Jak dlouho tento problém trvá? Předcházela tomu nějaká závažnější událost – instalace programu, zásah do registru apod?

Navrhuju, abyste si stáhl a spustil program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/ (je tam odkaz ke stažení).

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusím se Vám problém vyřešit.

Další odpovědi
LůcaDůcaPůca

ve připojení problém nebude, spíše v počítači. Možná zabrané RAMko nebo plný disk. A co jiný prohlížeč? :) stávalo se mi to taky, pak jsem obnovila tovární data-vše se mi vymazalo a ted jede hned :)