Avatar uživatele
Half 2

........ Potíže s internetem.­.......

Pokaždé když zapnu počítač, je načtený okamžitě, všechno můžu spustit, jen ne internet. Načítá se mi pomaleji než bratrovi a přitom já mám připojení přez kabel a on přez Wifi (pomocí nějakého přijímače turbo lan card). Počítače máme tak nějak vyvážené možná můj je dokonce o něco lepší ale jemu se internet načítá rychleji a pracuje bez problémů kdežto mně se načítá pomalu a velmi často padá. Kde může být broblém ?
Doplňuji:
Občas když dám ,,odstranit potíže,, tak problém se vyřeší sám, ale někdy mi to napíše že systém Windows nekomunikuje se serverem DNS dá se s tím něco udělat ? PS: jednou mi to napsalo ještě něco hned pod tím DNS serverem, ale to si nepamatuju :D

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alimdul před 3864 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bedy

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jak dlouho tento problém trvá? Předcházela tomu nějaká závažnější událost – instalace programu, zásah do registru apod?

Navrhuju, abyste si stáhl a spustil program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/ (je tam odkaz ke stažení).

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusím se Vám problém vyřešit.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Half 2 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
LůcaDůcaPůca

ve připojení problém nebude, spíše v počítači. Možná zabrané RAMko nebo plný disk. A co jiný prohlížeč? :) stávalo se mi to taky, pak jsem obnovila tovární data-vše se mi vymazalo a ted jede hned :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek