kanal

Potíž s počítačem

Mám problém s počítačem vždy když jdu na internet nebo mám víc než jeden USB konektor obsazený tak mi se mi počítač vypne a já ho musím vytáhnout ze zásuvky a pak ho zpátky zastrčit abych počítač znovu nahodil prosím pomozte.
Doplňuji:
Nepřehřívá se

Nejlepší odpověď
Ewush

a nepřehřívá se třeba? Když spustíte více operací najednou apod.?

Další odpovědi
anonym

tak se vším vám poradí třeba tady: http://viry.cz/fo­rum/
sekce: Řešení problémů, logy
zašlete jim log (vytvoří program)
návod na ten program:
http://viry.cz/fo­rum/viewtopic­.php?f=13&t=82743

oni vám pak kompa proklepnou a popřípadě pomůžou.. do popisku zvolte přesně co počítač dělá.. jaké máte problémy.. jaký w., nebo tak je zbytečné uvádět všechno uvidí z toho logu.. jen popište ten váš problém..

  • pokud si nebudete vědět rady, tak pište e-mail

kanal

Jenom sem chtěl dodat že poté co sem si pořídil nový monitor tak ta porucha nachvíli ustala a těď se to stále stupňuje a viry to není počítač sem projel třema antiviry.