dudu

Potěší nebo vás zarmoutí výsledek tohoto testu?

JEDNODUCHÁ ZKOUŠKA ZDRAVÍ PRO MUŽE:

Jděte ven čůrat na zahradu…
pokud se mravenci shromáždí: cukrovka.
Pokud močíte na nohy: prostata
Pokud to voní jako gril: cholesterol.
Pokud vás při potřesení bolí zápěstí: artritida.
Pokud neúmyslně dosáhnete erekce: parkinson.
Pokud se vrátíte do svého pokoje s penisem mimo kalhoty: alzheimer.

Nejlepší odpověď
Kepler

Ještě zbývá „stůj, nebo střelím!“ a ono nic. Nebo si na pindíka nevidíte – obezita. Rozhodně bych nešel čurat na zahradu při –40ti, to bych pak musel ukopnout. Taky přemýšlím jestli je horší Parkinson, nebo Alzeimer – jestli si nalít a půlku rozbryndat, nebo si nalít a zapomenout vypít…

Další odpovědi
Reezo

A co když fouká vítr? 🙂

Kelt

Tak zatím jsem v tomto zdravý. Ale když jdu k někomu na návštěvu, tak je lepší ten, kdo má parkinsona a přelije , než ten, kdo má alzheimera a nenaleje nic.

hapiky

Nezarmoutí, ale potěší, neboť mám pádný důkaz, že jsem ještě mlád (i když už hodně pamatuji)!

autacek

Tak jo, UBOHÉ !!!

Rokio

Kepler: Tak nízká teplota venku v zimě v Česku už nebude. V současných zimách jsou teploty lehce pod bodem mrazu nebo je teplota 0 až 10 stupňů Celsia.