VampGirl

Posunování stránky kurzorovými šipkami.

Asi před týdnem se mi stalo, že mi najednou kurzorové šipky začaly posouvat internetovou stránkou nahoru a dolů. Znemožňuje mi to hrát například nějaké internetové hry. Nešlo by to někde zrušit? Prohledala jsem všechny možné možnosti, ale nic jsem neobjevila.

Nejlepší odpověď
led

myslím, že chyba mohla byť v nechcenom stlačení kurzorových šipiek. Niekedy stačí vyčistiť klávesnicu.

Další odpovědi
anonym

Internetové hry na stránce v prohlížeči – nestačí kliknout na okénko (flash) a poté budete klávesnicí ovládat hru? Zkuste to.