FatalAnonym

Mám posilovat když je mi špatně?

Ahoj, posiluji „už“ 4 měsíc pravidelně… Často jsem měnil tréninkové plány atd, protože jsem nevěděl jak posilovat správně. Teď poslední měsíc jsem už přesvědčen že posiluji opravdu správně, a posiluji každý den. Jeden den ruce, nohy další den břicho a takhle to střídám. Výsledky jsou za ty 4 měsíce celkem znát a já se snažím co nejméně vynechávat… Jenže jsem onemocněl. Bolí mě v krku, mám rýmu, trochu kašlu a přez večer mám mírně zvýšenou teplotu. Mám pokračovat ve cvičení nebo si dát třeba na týden pauzu? Strašně nerad to vynechávám, protože se bojím… že stratím to „posilovací tempo“ a pak už se to bude těžko napravovat.

Odpovědi
anonym

Podle toho, jak tu chorobu popisuješ, klidně můžeš posilovat dál.

marci1

Raději bych na pár dní přestala, zvýšenou teplotou tělo bojuje proti „agresorovi“.