Vodpovedi

Poraďte stránky na kterých se dají stahovat filmy, i Anglické. Díky ;)

Potřebovala bych najít nějakou stránku na kterých se dají stahovat filmy třeba i Anglické. Zkoušela jsem na ULOZ.TO najít jeden starší anglický film (myslím v angličtině) ale asi tam jsou převážně jenom v Češtině. Neznáte jiné kde bych mohla najít třeba více filmů.

Odpovědi
iceT

Potíž je v tom,že některé filmy nenajdeš nikde,obzváště ty starší.Právě teď sháním příběhy o Jerry Cottonovi(německá variace na Bonda) a určitě mi bude jeden z osmi filmů chybět a doufám,že to co jsem našla bude cz.
Jinak můžu doporučit hellspy,ale pro stahování je potřeba si dobít za prémium sms kredit a můžeš stahovat vesele.Pak by ještě ušel Fastshare,jenže při hledání souborů ti vyjede jen seznam,a není vidět jak asi vypadá obraz(tak jak je vidět na uložto,takže jsem odtud něco stáhla (je to zdarma)ale nedalo se na to dívat.

sEmprE

Tak jednoznačně a jednohlasně www.thepirate­bay.org

BANAN93

take stahuji na ulozto.Najdu tam většinou vše ,ale samozřejmě, že když je ten film teprv v kinech tak najdu jen tzv. „kinorip“ a nebo nic takže filmy 2012 tam některé chybí v češtině takže je zapotřebí si počkat a sledovat komentáře a hodnocení uživatelů. Jinak sem se taky pídil kde můžu stahovat rychle a dobrá „data“ a byl mi doporučen cztorent, kde sem si zaplatil na zkoušku 10 kč na 9 dní ..... stahovat mi vůbec nešlo a pak jim celej serwer kleknul a nejde do dnes :D
Takže mi ulozto stačí a dál to neřeším

redero

http://kukaj.cz/

Gosu

Kinotrip.net pravdelně rozšiřuje filmovou i seriálovou nabídku a umožňuje stáhnout film z vícero zdrojů. DOPORUČUJI! 🙂