BettynQa

Poraďte prosím ,kde bych levně sehnala nabíječku zároveň v USB kabelem na fotoaparát COOLPIX S300. ?

Doplňuji:
Myslím S3000 vypadla mi nula :)

Nejlepší odpověď
Rohlik

Nemáte namysli S3000? Pokuď ano, tak k němu patří nabíječka s označením AC Adapter EH-62D. V kameném obchodě tyhle věci neseženete, je potřeba objednat z internetu.

Další odpovědi
mosoj

Lion aku pro příslušný foťák se nabíjí přímo ve foťáku. Opravdu potřebujete síťový adaptér USB a propojovací USB kabel, který má na jednom konci mini USB.
Všechno se dá za pár kaček koupit. Nedávno jsem viděl USB nabíječku i v Lidlu a kabel seženete kdekoliv kde prodávají počítače nebo komponenty k nim.
Vše se dá dohledat zde na inetu.
Nabíječka ± 100 Kč a kabel 30–50 Kč.
Ten kabel tam mají také. Takže lze objednat najednou. Ušetříte na poštovném.
http://www.zbo­zi.cz/?q=usb+ka­bel+a-mini&r=zbozi1&thru=sug­&sId=SnbQzbMPw-qiMJoItqU4&orig­Query=usb+nab%C3%AD­je%C4%8Dka&sou­rceScreen=pro­ducts&category­Id=-1

Ten EH 62 D je napájecí adaptér ze sítě. To musíte být při focení pořád připojený k síti!! A stojí pomalu jako ten foťák. To asi pro vás není to pravé přechové.

Zdroj: http://www.zbo­zi.cz/?forceS­creen=products&r=hin­t&q=usb+nab%C3%AD­je%C4%8Dka