natushka

poraďte:pes nebo kočka???

tak nevím..pejskla už máme objednaného ale jaksi začínám pochybovat...­....jednu kočičku už doma máme a chceme si pořídit pejska.ale začínám mít pochybnosti.poraďte-co byste dělali vy?
Doplňuji:
u pejska by mě venčení nevadilo,ale s kočičkou si třeba můžete sednout k televizi a dívat se s kočičkou,ale s pejskem si můžete hrát a chodit na procházky tak opravdu nevím…

Nejlepší odpověď
arygnoc

majitelem psa se stávate vy.
nýbrž majetkem kočky jste vy.

Pes je výborný milující společník (nekriticky).
Kočka je osobnost, přijde za váma, když má náladu.

Výběr je pouze na Vás.

Další odpovědi
annas

Zkuste se podívat do odkazu. Otázka byla vložena již několikrát.

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­144&q=ko%C4%8Dka+ne­bo+pes&sa=Vyh­ledat#1399

kamila44444

Rozhodně pejska!Pejsek je největší přítel člověka a můžete ho cokoliv naučit.Zato kočku ne-jen chodit na záchod.S kočkou nemůžete být venku-pokud nemáte dům.Pejsek je hravější a s ním si také můžete sednout k televizi.Dokonce si na vás i lehne a pak usne-je to krásný pocit když víte že vás zvířátko má tak rádo!..

hanny 2

Kočičku nemusíte venčit,psa ano.

DusanOrlik

známý mají kočku a jsou liné pořád se jenom povalují narozdíl od psa.
Takže určitě pes !!

anonym

Pokud pochybujete … , neporizovala bych si prozatim opravdu nic. Kocicku uz mate , pockejte. … bud se touha " zesili " , nebo odpadne.
P.S. Zviratka nejsou na hrani . Chteji si zit i svuj vlastni zivot a to by jsme jim my lide meli umoznit. Ne jenom prikazy a zakazy a sezeni u televize , kdyz se " se mnou " panicka chce mazlit. ! To zviratko se totiz zrovna mazlit chtit nebude. -iv-

Terča 321

Být tebou tak si pořídím Pejska :)

samicek333

Možná je to tím, že máme psa, ale určitě bych doporučila psa, protože s tím si můžete sednout i k televizi, hrát si atd… Ale zase jestli máte méně volného času, tak spíš kočku…

dagmarka111

Pořid si psíka,mám také psa a je to muj miláček.Procházky miluje a doma se také rád pochová.