relux

Poraďte mi někdo prosím, co s tím? Vsechno mám ukončené a nemůžu restartovat ani vypnout počítač.

Navíc ani nemůžu najít v počítači ten program. Posílám odkaz na obrázek, předem děkuji.
https://pbs.twim­g.com/media/BGD1TphCE­AAvWvA.jpg:lar­ge

Odpovědi
tekumseh

A co třeba použít button „Vynutit restartování“, to nepomůže? Pokud ne, tak pak zkus podržet 10s vypínač …

Pájo

Pokud nepomůže to, co radí >tekumseh<, vyndejte akumulátor (baterii).

Bedy

Něco Vám tam visí – jak píše tekumseh, vynuťte restartování, eventuelně v krajím případě podržte tlačítko napíjení (ten knoflik kterým zapínáte počítač).

Pokud se to bude opakovat, pro jisotu bych si od vás vyžádal výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou anebo ho vložte sem jako doplnění otázky.

huer159

Pokud máš notebook tak ho nech se vyšťavit např. nech puštěný HD film.
Pokud máš pevný PC tak vzadu skus buttonem na vypnutí vypni a zapni ale toto může způsobit ztrátu dat!