Wolf

Poraďte EKVALIZÉR s rozdílným nastavením pro R a L kanál (Win, Android)

Ahoj, dokázal by mi prosím někdo doporučit program – ekvalizér umožňující ROZDÍLNÝ (a co nejpodrobnější) NASTAVNÍ PRO PRAVEJ A LEVEJ kanál? Po úrazu slyším na jedno ucho určitou část spektra o hodně hůř až téměř vůbec, napadlo mě, že bych to kvůli poslechu hudby dohnal ekvalizérem.
Jde mi o nějakej prográmek do „tray“ pro Windows a do mobilu s Androidem.

Odpovědi
kudm05s

Audio přehrácače toto neumí, pro Android asi nic nebude, tyto funkce umí programy pro editaci, tvorbu či mixáž hudby, takže bych hledal tam. Když tu písničku edituješ a vyexportuješ, tak si ji můžeš dát i do telefonu, ale bude s tim piplačka..