Malvína

Poradíte s dobrým rakouským e-shopem s potravinami?

Máme v oblibě pudingy značky Haas, hlavně pro jejich plnou chuť a zajímavé příchutě. Kdysi se daly zakoupit v řetězci Interspar, ale ten u nás skončil. Později jsem si je nechala vozit od příbuzných, ale aktuálně to není možné.
Hledala jsem přes Google, dokonce i přímo rakouský, ale hodí mi to pár odkazů a zbytek je zase českých. Neuměl by někdo poradit? Díky moc.

————
Kryšpín: Bohužel jsem nic nedohledala.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Výrobky Haas je s tím zajíčkem? Pokud ano, pudinky najdeš v www.herbahouse.cz

Zdroj: https://herba­house.cz/uplo­ads/product_mi­niatures/deta­il-big/2257/haas-natural-puncovy-puding-40g.jpg

Další odpovědi
Kryšpín

C. Acherman Obermarkersdorf Schattenhal má někde pobočku v ČR