Poradíte, proč se mi při stahování většího souboru z uložto stáhne jen např. polovina? Nijak to nevypínám

Stahovala jsem si věci z uložto, měly asi přes 1 GB, a psalo to, že se to stáhne za asi 2 hodiny, ale bylo to mnohem dřív. Ale ten soubor nebyl úplný a já to stahování nijak nepřerušovala, to samo :( Poradíte? Už mi to udělalo asi třikrát, jindy mi to nedělalo.

Nejlepší odpověď
iceT

Mě se to občas stane taky,může být třeba problém s připojením,že se ti přeruší signál a soubor se nestáhne celý.

Další odpovědi
briketka10

taky se mi to občas stane, ale stahuju pak
dál, když to nejde, rychlost mám dobrou,
nebo ho na chvíli pozastavím a pak pustím,
někdy si musím vybrat film co má menší
kapacitu, aby se stáhl, zkus to, jestli je v
nabídce:)

badisko

Kdyz stahujes z ulozto.cz tak si nainstaluj toto…http://ww­w.slunecnice.cz/sw/jdow­nloader/ tento stahovach je velice dobry na vsechny ulozne servery ..je v cestine da se pouzit na uloztoa jemu podobne ..ale hlavne muzes kdykoliv stahovani zastavit nebo pozastavit ..a z5 spustit a taky je prehledny ..je i nova verze zde..http://jdow­nloader.org/dow­nload/offline proc jen pulka jak pise ice T…staci chyba pripojeni ..
Doplňuji:
da se pouzit na youtube.com a jemu podobne..:D

bolak

Jsou dvě možnosti, buď málo místa na disku a nebo přerušení spojení. Může být chyba u tebe, klidně jen několikavteřínový zakolísání signálu a youtube a stahovač to automaticky zabalí. To samý když je chyba na druhý straně.

Viděl jsem na internetu návody na to jak takový soubor nastavit, protože pokud si stahovala video 4 hodiny a na 95% se to kouslo, tak by bylo lepší to napojit než stahovat to celý znova, ale nikdy jsem to nezkoušel. Stejně tak to co píše badisko, ale moc se mi nezdá, že by to i z youtube fungovalo přes klasickej downloadmanager, protože tam musíš při každým stahování zadávat novej kód, takže pokud bys soubor v download manageru vypla a pak ho zkusila napojit, mělo by ti to hodit chybu, ale nevim, vyzkoušej a uvidíš sama.
Doplňuji:
a když říkám youtube tak myslím uložto :))

oConner

Přetížení serveru. Může se stát, že stahuješ populární věc, nebo novinku, a nebo stahuje novinku právě v loženou, takže ze serveru začne stahovat 10 tisíc lidí naráz… přetíží se to a kvůli ochraně dat to spadne. nic zvláštního v tom nehledej. a nebo dočasná ztráta paketů což restartuje síť. tudíž přerušené stahování.