tomas juran

Poradíte nějakou seznamku??

Nejlepší odpověď
sejtanka

zkus badoo.com,nebo i na lidech něco najdeš.Ale myslím,že tyhle seznamky za nic nestojí

Další odpovědi
quentos

www.seznamka.cz

badoo je nanic, akorát ti budou dennodenně bude chodit x mailů a zacpávat schránku

z vlastních bohatých zkušeností musím ale potvrdit výpověď kolegyně, seznamky obecně jsou vážně nanic, a to proto, že ženský jsou prostě pořád stejně pasivní – když jim člověk napíše, jsou líný odepsat. Myslej si, že si tam založej profil a tím, pro ně veškerá aktivita zhasne, načež jim ten vyvolenej spadne doslova a do písmene do klína…

iq

www.lide.cz
www.stesti.cz
Ja si naopak od kolegu myslim,ze seznamky maji smysl.Ze sveho okoli znam nekolik pripadu,kdy to dokonce dosahlo svatby.Doba je proste uspechana a neni tolik casu na seznamovani.Ani si nemyslim,ze by zeny byly pasivni.Ono je to podle mne o tom,ze jako muzi se nekdy mylne domnivame,ze muzeme zenu „sbalit“.Ono je to tak zena VZDYCKY „sbali"muze,pze mu umoznuje se nechat "sbalit“.I ja jsem se jednou takto seznamil s velmi milou slecnou na seznamce,navic prvne oslovila ona mne,nakonec z toho byl velmi hezky skoro 2lety vztah.Takze ja urcite doporucuji:-).P.S.:a byla to jedna ze shora uvedenych

nanule

seznamky nejsou na nic, já tam našla svého manžela, se kterým mám krásnou dceru a jsme šťastná rodina 🙂

Doporučuju seznamka.cz protože tam chodí asi nejvíc lidí…

novaklen

Co vím, tak špatná seznamka prý není https://www.ran­dino.cz/ Nemám teda bohužel osobní zkušenost, dozvěděla jsem se o ní od kamarádky, které se právě přes ni podařilo najít partnera. Zkus mrknout. 🙂

anonym

Konkrétní seznamku ti asi neporadím, moc na tyto věci nevěřím, ale být tebou bych zkusil mrknout třeba na https://www.lo­vino.cz/ Mají tam výběr a srovnání těch největších českých seznamek… Všechno hezky přehledně. Myslím, že si tam určitě vybereš.