Avatar uživatele
tomas juran

Poradíte nějakou seznamku??

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA před 4743 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
sejtanka

zkus badoo.com,nebo i na lidech něco najdeš.Ale myslím,že tyhle seznamky za nic nestojí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

www.seznamka.cz

badoo je nanic, akorát ti budou dennodenně bude chodit x mailů a zacpávat schránku

z vlastních bohatých zkušeností musím ale potvrdit výpověď kolegyně, seznamky obecně jsou vážně nanic, a to proto, že ženský jsou prostě pořád stejně pasivní – když jim člověk napíše, jsou líný odepsat. Myslej si, že si tam založej profil a tím, pro ně veškerá aktivita zhasne, načež jim ten vyvolenej spadne doslova a do písmene do klína…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iq

www.lide.cz
www.stesti.cz
Ja si naopak od kolegu myslim,ze seznamky maji smysl.Ze sveho okoli znam nekolik pripadu,kdy to dokonce dosahlo svatby.Doba je proste uspechana a neni tolik casu na seznamovani.Ani si nemyslim,ze by zeny byly pasivni.Ono je to podle mne o tom,ze jako muzi se nekdy mylne domnivame,ze muzeme zenu „sbalit“.Ono je to tak zena VZDYCKY „sbali"muze,pze mu umoznuje se nechat "sbalit“.I ja jsem se jednou takto seznamil s velmi milou slecnou na seznamce,navic prvne oslovila ona mne,nakonec z toho byl velmi hezky skoro 2lety vztah.Takze ja urcite doporucuji:-).P.S.:a byla to jedna ze shora uvedenych

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nanule

seznamky nejsou na nic, já tam našla svého manžela, se kterým mám krásnou dceru a jsme šťastná rodina 🙂

Doporučuju seznamka.cz protože tam chodí asi nejvíc lidí…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
novaklen

Co vím, tak špatná seznamka prý není https://www.ran­dino.cz/ Nemám teda bohužel osobní zkušenost, dozvěděla jsem se o ní od kamarádky, které se právě přes ni podařilo najít partnera. Zkus mrknout. 🙂

před 1388 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Konkrétní seznamku ti asi neporadím, moc na tyto věci nevěřím, ale být tebou bych zkusil mrknout třeba na https://www.lo­vino.cz/ Mají tam výběr a srovnání těch největších českých seznamek… Všechno hezky přehledně. Myslím, že si tam určitě vybereš.

před 2006 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek