PetrP

Poradíte mi nějakou kvalitní kancelářskou židli?

Hledám kvůli zádům nějakou opravdu kvalitní židli, ale taková je podle internetu každá, proto bych rád slyšel názory, jestli máte osobní zkušenost?
Doplňuji:
Děkuju za tipy, alespoň se mi zúžil okruh hledání!

Odpovědi
Robert_PM

Cokoli od Židle Peška. Prvotřídní kvalita!

anonym

http://www.kan­celarskezidle­.com/kresla/skla­dem/1500-2000-kc/1004749-kreslo-arizona.php

jancaca

My s manželem zařizujeme kancelář a taky sháníme židle, aby něco vydržely a taky úplně nehuntovaly záda. Hledám různě na netu inspiraci, ale máte pravdu v tom, že podle toho je každá kvalitní. Byli jsme i v několika prodejnách, ale zatím u nás vede jedna, na kterou nám dal tip známý, Je to prodejna Marouk v Brně, kde jsme nějaké židle odzkoušeli, například se nám líbila tato http://www.ma­rouk.cz/web-kancelarska-zidle-219, nebo manželovi přímo seděla tato http://www.ma­rouk.cz/storm-kancelarska-zidle-s-podhlavnikem-167. Rozhodujeme se a ještě hledáme, než budeme do něšeho investovat, takže pokud by někdo měl ještě tip, budu za něj ráda.

Ivana85

Já se teda ve výběru židle moc nevyznám, mám obyčejnou, ale já u stolu zase tolik nesedím, ale reaguji na jancaca a její odkaz na maurok, na židli storm s podhlavníkem, tu má brácha, od kompu se skoro nezvedne a tahle je asi třetí co si kupoval a zatím mu vyhovuje nejdéle. Je tam velké množství nastavitelných pozic, což mu vyhovuje, protože nemusí dedět jenom v jedné :) A taky je tam dlouhá záruka, kdyby něco.

Tříska

http://www.ldse­ating.com/

Mám od nich všechny židle a nemohu si vynachválit.

ReHu

Já kupovala v Ikei, ale jsem max.spokojená. Už ji mám pár let, neproseděla se, větrá a je pohodlná. Sedím někdy i dost hodin v kuse a pořád OK.
Zprvu jsem tomu moc nevěřila, ale je dost dobrá. Patřila k těm dražším.
Teď už v nabídce není, ale myslím, že by se našla obdobná.

led

kancelárska stolička musí spĺňať:
1 – pri sedení stehenná a lítková kosť zvierajú pravý uhol
2 – chrbát je vystretý a podoprený v oblasti krížov
3 – ramenná a loketná kosť zvierajú pri písaní pravý uhol
3a – hlava sa len mierne skláňa k doske stola, pri monitore sa nemusí skláňať, pohybujú sa len oči.
4 – poťah je polotvrdý a nepotivý
5 – stolička je na 5 kolieskach, aby sa mohla ľahko posúvať, pevná a stabilná voči preklopeniu
6 – opierka chrbta sa dá nastaviť podľa chrbáta, najlepšie je keď chrbát je kolmo na posed
7 – na oddych pomáhajú opierky na ruky – nie sú podmienkou

slovom – musí byť pohodlná

Protiva

Chceš židli okrasnou?
Nebo židli pohodlnou?
Doporučuji židli hnusnou, nepohodlnou, nejlépe rákosovou. Proč?
Nejdůležitější je, aby prdel větrala!