Nelie

Poradí někdo ženské jak nasadit SPZ?

Nedávno jsem si koupila nové auto a přišly mi nové značky a potřebovala bych poradit,jak je tam připevnit,protože zítra potřebuju odjet a náhradní už vypršelo datum.Kamarád mi říkal,že se to tam jen nějak zacvakne,ale radši se ptám,abych vůbec ráno odjela.Je to Ford focus combi,1,6 tdci,­2009.Budu ráda když mi někdo poradí 🙂
Doplňuji:
Tak nakonec to dopadlo dobře,jen jsem to tam zacvakla 🙂 A Lukáši díky za tip,mám už to vyzkoušené 😛

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

dotáhnout auto někde na kraj cesty a pak se předklonit k spz-ce a dělat, jakože to tam nejde… on se do dvou minut najde někdo, komu to tam půjde strčit…

Další odpovědi
venkovan

Jak píší ostatní – tabulka se zastrčí za pytky. Pokud některá nechce přes tabulku přeskočit, tak se lehce pomůže šroubovákem – „caplík“ se nadzvedne a tabulka domáčkne.
Ale opravdu pozor, aby byly všechny caplíky přes okraj značky – můžeš ji potom lehce ztratit. No a není od věci, aby nějaký šikovný kamarád obě tabulky značky prošrouboval napevno. Jednak se tím sníží možnost zcizení značky, ale hlavně víc vydrž při hrubém nacouvávání (parkování) do řady, zejména řidiči co mají napevno kouli na přívěs. Tím závěsem se zpravidla trefí do značky, promáčkne ji a ta potom z plastového držáku vyskočí. A potom když ztratíš, než budeš mít nové značky – nesmíš jezdit.
Doplňuji:
Lukáši – to je celkem nebezpečná rada.

anonym

Tak na Tvůj vůz Ford focus combi,1,6 tdci,­2009 to asi nepůjde.Jo,kdyby to byl ročník 2010.....

Máš toto ? http://www.go­ogle.cz/url?sou­rce=imglandin­g&ct=img&q=http://w­ww.fordclub.e­u/graphics/msgbo­ard/43450/full/po­dlozka_rz_1.jpg&sa=X&e­i=cVGAUKLdNPDE4gSw14­E4&ved=0CAsQ8wc&us­g=AFQjCNFNKJ2r6H­gW-4JHX_mNRRVE63HewQ

anonym

Máš tam takové většinou černé držáky? Pokud ano, tak nasad za spodní stranu spz a přicvakni. Je tam asi tak 6 jazýčků, koukni jestli jsou nad značkou-tedy řádně zacvaklé.

mosoj

No jo zacvakne. Doufám ale, že máš tu podkladovou destičku do které se to zacvakává!
Doplňuji:
http://www.srov­nanicen.cz/q/po­dlozka%20pod%20r­z/