rtepp

Poradí někdo jaké jsou plastová okna z profilu SALAMANDER BLUE EVOLUTION ?

Odpovědi

Poradím Vám: zajímejte se o dřevěná eurookna a zapomeňte na plastovou mánii, které propadla celá naivní Východní Evropa.

kristýnary

My také momentálně vybíráme okna do domu. Váháme, jestli zvolit plastová nebo hliníková. Oboje se nám zdají dobrá, tak se moc nemůžeme rozhodnout. Okna si pořídíme nejspíš od https://www.jis­.cz/okna/ , ale potřebovali bychom poradit, které z těch dvou si máme teda vybrat.