Poradí někdo co s vlkem? Opruzenej zadek?

Nejlepší odpověď
mosoj

Ono se zdá že to je blbost, ale když je to neustále nedá se ani chodit.
Měl jsem podoný letitý problém. Žádné mastičky zásypy z drogerie ani masti od kožního lékaře nepomáhaly. Nebo jenom krátkodobě. Doma mám plnou zásuvku všech možných i nemožných mastí ale k ničemu.

Loni na podzim mi kožní kékař na kožní klinice v Plzni poradil mast od firmy BIODERMA s názvem Atoderm PO zinc. Koupil jsem a jsem bez potíží.
Bouhužel je třeba si ji koupit a stojí cca 400 Kč 100 ml. V lékárně vám ji objednají.

Další odpovědi
panenka

Na opruzený zadek pomáhá Pitiol mám s ním velmi dobré zkušenosti.

tom004

Můj děda na to měl speci metodu. Každému doporučil, otočit nahé pozadí k lesu a počkat až vlk uteče.:-)

sejtanka

klasická rybilka,stojí pár korun a zabere téměř okamžitě.

hanulka11

kalciovou mast, jinak pravidelnou hygienu a co nejméně sedět /pokud to jde/

Mili @

Já bych řekla „větrat“, ale to je asi blbost… 😁
Tak nějaký zásyp?????

Lenscha

pasta MENALIND, kvalitní bavlněné prádlo, mýdlo na intimní hygienu, v noci „větrat“…

venkovan

Jak tu se už píše . vystrčit holý zadek k lesu má své opodstatnění – vyvětrá se kůže, postupně zhojí, jen to trvá několik dní. ten vlk když se zakousne, tak se hned tak nepustí.
Občas taky pomáhá heřmánková nebo měsíčkový mast. Vlk si jím zalepí chuťové buňky a uteče rychleji. A není naškodu více dbát hygieny.

BandiOl

Většinou se bohužel jedná o vnitřní problém. Venkovní příznaky se dají postupně odstranit – protizánět. a protiplísňovými spreji. Je dobré zajít na komplexní vyšetření zda-li nemáte alergii, nebo cukrovku.
Pokud budete mít zájem můžeme Vám doporučit některé přípravky z bylinek.

Zdroj: pknewshop.cz/zdra­vi/

karlazaleska

Mi na vlka na zadku pomohly intimcomfort ubrousky. Zadek se mi zklidnil a bylo po vlku 🙂

Pája.Pája1

Umit ve vane obyčejným mydlem a namazat Calciovou masti… pouzivam skoro na vse spaleniny odreniny atd… vlka jsem mel vzdy takoveho ze hsem opravdu a doslova obcas pobrekaval… calciova mast je dar pro lidi co trpi temito problemy a he Levna behako ta vyse zminena biodetma. Vecer bamazes po koupeli a rano nepoznas ze neco bylo…