franku

Poradí mi někdo proč při probuzení ze spánku na notebooku reaguje rolovací kolečko strašně pomalu?

Mám Windows Vista a bezdrátovou myš Microsoft.Když počítač restartuji,tak všechno funguje jak má.děkuji za odpověď
Doplňuji:
Když PC je vyplé a zapnu ho,tak vše OK.Když PC restartuji,vše OK.Dělá to jen při probuzení z režimu spánku nebo hibernace.V čem je problém?

Odpovědi
led

Asi sa Microsoft software a Mikcrosoft hardware spolu nekamarátia. 🙂
Skontrolujte si ovládač a nastavenie myši v ovládacom panely, ako máte nastavené rolovanie, či sa náhodou nastavenia nebijú…
Doplnenie:
Pri uspávaní sa u niektorých NB odpájajú aj externé zariadenia (USB), pri zobudení sa potom musia znova načítať, čo chvíľku trvá. Používam USB rozbočovač. Riešim to tak, že pred uspaním odpojím USB rozbočovač a pri zobudení ich znova zapojím. Rýchlejšie sa aktivujú.

tom004

Dobré poledne.Není problém.Po spuštění,se nejprve načtou programy na plochu,ty které používáš,a potom se spouští programy,které běží tzv. na pozadí,(antivir aj).Takže myš ještě chvilku „fixluje“. U restartu a opětovném spuštění ze „spánku“,tyto programy již běží.Vysvětlení je od profíků.