Západ

Poradí mi někdo nějakou garzonku pro jednoho či pokoj v ubytovně v Praze za dobrou cenu?

(nejlépe bez kauce, klidně i bez zařízení)

do 4 000, 5 000 tisíc..
klidně i ve dvojlůžku

děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Samé kecy ale nikdo neodpoví na otázku..zkus třeba tohle: https://byty.hy­perinzerce.cz/by­ty-pronajem-5-kk/inzerat/10341928-pronajem-luzek-vila-praha-stodulky-nabidka-praha-13/

Další odpovědi
hapiky

Otázka je, co je dobrá cena. Za dobrou cenu, to je sen každého přespolního. Za dobrou cenu jsou jen pronajímané byty, kde jsou na pokoji 2 až 4 lidé, tedy někdy až 12 lidí v jednom bytě.
Jinak platí: Za peníze v Praze dům.

ivzez

Za 4–5 tisíc v Praze garsonku nejspíš neseženete.

Zkuste hledat spolubydlení.
V takovém případě byste se mohl dostat na cenu ± 5.000 za pokoj.