Avatar uživatele
kopretinnnka

Poradí mi někdo?

jsem vedena na uřadu prace,našla jsem si praci do konce roku,ale jen na dohodu zaměstnavatel to tak děla stale.Z uřadu mi ma začit školeni na 100 hodin pry je dohoda nezajma,je to školeni jak si hledat praci,ale ja si ji už našla mam 2 děti do 15 let,musim byt vedena na UP kvuli zdravotniho poj.??nevim co mam udělat pro to abych na to školeni nemusela,nic mi za to nedaj a s UP nic neberu.předem dě­kuji

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas, Ewush, Jahoda před 5096 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mikes09

ahoj…jako letitá pracovnice úřadu práce Ti poradím fintu:-)
Od pondělka 16.8. požádej o vyřazení z evidence na vlatní žádost a za 2 týdny tj. v pondělí 30.8. se zase zaeviduj.
Platí ale dle zákona že pokud máš minimálně 2 děti do 15let, je zdravotní pojištění za Tebe placeno automaticky ze zákona.

Pokud ale uděláš ukončení a znovu zaevidování, budou Tě opět brát jako novou evidenci a nějaký čas Ti s nějakým školením alias „jobclubem“ dají pokoj.

měj se hezky.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Toruk

Nový zaměstnavatel za Tebe musí platit ZP. Nyní se z úřadu odhlaš a až zase nebudeš mít práci, kdykoliv se tam zase přihlaš.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek