BeruškaSedm.

Porad mi pise neznámy kluk emaily ,stále chce po mne fotky. Co mám dělat?

Jeho první zprava byla Ahoj Nikol,jak je?:) nevím,odkud ví me jméno.
Tak jsem mu odepsala,a normálně jsme si psali,psali jsme si různé,o škole,o bas­ketu (který hraju). A pak mi poslal svou fotku, je to blondak,do pul těla svleceny. Vzhledové moc pěkný. A k tomu mi napsal,at mu poslu svou fotku. Já mu ji poslala (když mi poslal on) napsal mi,ze jsem krásna,úžasná … Psali jsme si asi měsíc,moc dobře se mi s nim Pise. Před par dny mi napsal,at mu pošlu svou nahou fotku,byla jsem z toho vyděšená,a začala jsem ho ignorovat. Pak mi zaca psát,ale vůbec se k tomu nevyjadřoval. Dneska mi opět napsal o fotku (nahou) a já mu ji poslala,aby m,i dal už pokoj. Byla to asi hrozná blbost,bojím se,ze ji nekde pošle..co mám dělat??

Nejlepší odpověď
Mirdas

Hloupost to byla velká.
Měla by jsi to nahlásit a na nic nečekat.

Další odpovědi
klumprt

Ahoj Nikol,
teď už taky víme, jak se jmenuješ. Nikdy neposílej takové fotky nikomu, koho neznáš osobně a komu nemůžeš na 100% věřit. To prakticky znamená nikomu. Nevíš, co s nimi bude dělat. U tohoto člověka si nejseš jistá ničím, ani jeho jménem, ani jeho podobou. Dokonce až jednou budeš mít kluka a budeš ho mít ráda, tak ani v takovém případě nedoporučuju dávat mu intimní fotky. Vždycky se může stát, že se jednou rozejdete a to bys nevěřila, co takoví zhrzení milenci dokážou. Hlídej si svoje tělo, více cudnosti nikdy neuškodí. Rozdávat svoje nahaté fotky takřka za zeptání, mi přijde velice velice hloupé. Hodně to snižuje tvoji „cenu“.

ivzez

Beruško Nikol, v internetu se už nějakou dobu pohybuješ,
určitě víš, že ten, kdo ti poslal fotku do půl těla svlečeného
kluka, pravděpodobně nebyl ten kluk.

Měla bys vědět i to, že nejsme tak naivní,
abychom ti uvěřili, že neznámým lidem
rozesíláš své „nahé“ fotky.

Vymysli si příště „lepší pohádku“!

PS:
Pokud jsi fotku opravdu poslala,
počítej s tím, že ji zveřejní všude možně
(včetně tvého jména a e-mailu) …
Doplňuji:
Jestli jsi fotku poslala, „aby ti už dal pokoj“,
věz, že teď to teprve začně. Příjemce tě teď
může vydírat, může po tobě chtít další fotky,
aby ses mu předvedla nahá před kamerou, …

Já bych poradila obrátit se na rodiče
(vynadají ti, co se do tebe vejde, ale
mají tě rádi a pomohou ti) a společně
s nimi zvolit další postup.

Odkud měl ten „neznámý kluk“ tvůj e-mail?
Nezná ho někdo z tvého okolí (třeba spolužáci)?
Znáš jeho jméno, víš o něm něco?

Všechno si sepiš, abys na nic nezapomněla,
až půjdeš s rodiči na policii.

z-u-z-k-a-a

To by mě jako vážně zajímalo, co si myslíš, že ti poradíme. Teď už se nic dělat nedá..Můžeš jen doufat.

setapouch

Pokud ti nebylo osmnact, tak rozhodne nahlasit na PCR. Detskou pornografii ma celkem rada a udela vic, nez kdyz ti ukradnou kolo. A s trochou stesti fotku „stopi“ driv, nez ji ten deda posle dal do sveta.

led

Šialenstvo a zvrátenosti na Pokeci. Platí to pre všetky sociálne siete a naivných užívateľov internetu

Doporučujem pozrieť všetky diely Šialenstvo a zvrátenosti na Pokeci
https://www.go­ogle.sk/search?q=Ši­alenstvo+a+zvrá­tenosti+na+Po­keci

iceT

To se bojíš dost pozdě,to tě doma neučili,že se nemáš bavit s cizími lidmi?Nejen na ulici,ale i na netu?
Tenhle krásnej kluk je nejspíš už nějakou dobu mrtvej,říkali to v nějakém pořadu téhle problematice věnovanému.Taky tě může začít vydírat,vyhrožovat zveřejněním tvých fotek ve škole a tak.
Dokonce i Ben Cristovao se zúčastnil nějakého projektu,kde před podobnými lidmi varuje.
http://www.no­vinky.cz/inter­net-a-pc/330678-seznam-odhalil-nahou-celebritu.html

marci1

To byla opravdu velká hloupost, hned to nahlaš PČR a doufej, že to co nejrychleji stopnou ! Už to prosím Tě nikdy nedělej, copak to nevidíš na netu a nečteš upozornění Policie, aby takové hlouposti nikdo nedělal ? ☹
Doplňuji:
Jelikož je Ti 13 let, ihned to oznam rodičům, aby nebylo pozdě.

Zdroj: http://aplika­ce.policie.cz/ho­tline/

Baráratjova

Ahoj, hele teď se mi to stalo taky akorát já jsem ho tvrdě odbila napsal: pošli mi fotku tak jsem napsala: nepošlu fórku ani te neznam je mi to neprijemny on: tak posli fotku bez obličeje taky poslu fotku a ja: ne neposilej nechci to bude je mi to neprijemny ani te neznam. A hele pak napsal: ok ahoj a nechal mě být musíš je od začátku tvrdě odmítnout. Teď už je pozdě no

ivzez

Tady si počti, k čemu až může
zasílání takových fotek vést:
http://www.no­vinky.cz/zahra­nicni/evropa/348915-britsky-ministr-posilal-lechtive-fotky-novinari-ve-vlade-skoncil.html