nwm

Pomůžete mi s instalací?

dobrý den všem mám takový problem nainstaloval jsem gta iv ale když jsem chtěl hru uložit zjistil jsem že se musím zaregistrovat tak jsem to udělal ale prej eště potřebuju nějakej cd key ale nemůžu to sehnat někdo říká že se dá přihlásit offline a deto ukládat a hrát ale kde se to registruje offline nebo jakej je ten cd key poradte moc vás prosím

Odpovědi
chudst

Nepredpokladam, ze mate oficialni hru. Takze se zkuste mrknout tam, kde jste to stahnul, jestli tam nejsou nejake rady, anebo spis na nejaka warezfora. Napriklad www.warforum.cz . Upozornuji: jde o kradenou hru a zakon to nedovoluje!

Skalda

http://www.se­rials.ws/

pokud by byl problem v odkazu mas dalsi reseni

Zdroj: gamecopyworld.com