_136

Pomůžete mi najít název hudební skladby z filmu?

Za žadnou cenu nemohu najit název kapely která hraje hudební skladbu z filmu August rush – melodie meho srdce …skladba je hraná beze slov v čase 0:09:13 až 0:09:30 .. díky za pomoc bohužel ani google ani youtube mi nepomohl.

Nejlepší odpověď
marci1

Všechny skladby z filmu:

  1. Main Title – Mark Mancina
  2. Bach / Break – Steve Erdody / Jonathan Rhys Meyers
  3. Moondance – Jonathan Rhys Meyers
  4. This Time – Jonathan Rhys Meyers
  5. Bari Improv – Kaki King
  6. Ritual Dance – Kaki King
  7. Raise It Up – Jamia Simone Nash / Impact Repertory Theater
  8. Dueling Guitars – Heitor Pereira / Doug Smith
  9. Elgar / Something Inside – Steve Erdody / Jonathan Rhys Meyers
  10. August's Rhapsody – Freddie Highmore / Mark Mancina
  11. Someday – John Legend
  12. King of the Earth – John Ondrasik
  13. God Bless the Child – Chris Botti / Paula Cole
  14. La Bamba – Leon Thomas III
  15. Moondance – Chris Botti

https://www.cd-soundtrack.cz/man­cina-mark/melodie-meho-srdce--soundtrack-cd--august-rush/

Další odpovědi
Hufnágl

A to si mám vycucat z prstu, kdo a co hraje? Čeho se mám chytit? Těch tvých čísel?

cizrna

Doporučuju mobilni appku “shazam”. Zapni film, pretoc na tu scenu s tou skladbou. Priloz telefon k repraku a zjisti ti to nazev skladby :)