ivzez

Pomůžete mi najít e-mail na někoho výše postaveného v Seznamu.cz?

Seznam.cz mi od pátku doručil dvě erotické nabídky (před účinností GDRP to
nedělal). Mohlo by pomoci nstavit filtr na přeposílání takových nabídek někomu ze Seznamu…

Pomůžete mi najít nějaký kontakt?

_________

Doplňuji:

Filtry na přeposílání e-mailů se běžně používají a já bych jenom (!!) Seznamu posílala pouze ty, které měl rovnou zahodit. Jinak je samozřejmě pravda, že by takové přeposílání nebylo vhodné. (Ovšem to není ani to doručování nevyžádaných zpráv Seznamem.)

Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
mosoj

https://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/email-caste-dotazy/

Koukám jak se všechno zlepšilo. Dříve byl přístup ke kontaktnímu emailu přímo ze stránky!!! Několikrát jsem ho využíval a fungovalo to.

Další odpovědi
autacek

Systém asi vyhodnotil na základě chování uživatele jeho priority a přizpůsobil jim v rámci GDPR zasílaný obsah.

Mimochodem, jestli si někdo myslel, že jej nějako GDPR ochrání od spamu všeho druhu, tak byl bláhový idealista, GDPR je přece určeno pro něco úplně jiného. Je to nástroj další státní represe a možnosti zakleknutí, likvidace, sankcionování, kriminalizování obětí (že si svá data řádně nezajistili), nikoli pachatelů (kteří je odcizili, zneužili, apod.), atd. Chápu potřebu zatočit s prodejci různých databází a spamováním všeho druhu, ale GDPR není vylití dítěte i s vaničkou, toto je napuštěná vanička fekálií a výsledkem mrtvé dítě.

zjentek

Nepomohu, ale potvrdím, že podobné novoty se mně dějí také!

orestez

Co je to za nápad vytvořit filtr na přeposílání spamů někam jinam? Váš e-mail bude v tom případku vyhodnocen jako spammer. To se hodnotí body. Kolikrát pak lze očekávat, že vaše nevinná věcná zpráva bude vyhodnocena jako spam. Víte určitě, že se ptáte správně?

ivzez

@Auťáček,
vím, k čemu má sloužit GDRP, jen mne pobavila ta časová návaznost.

Myslíte, že by někdo přes noc tak zásadně změnil své zvyklosti a chování, aby mu začaly chodit podobné nabídky, přestože předtím řadu let nechodily?

Podle mne šlo o chybu Seznamu, který zprávy chybně vyhodnotil.

orestez

To není chyba Seznam, to je časově omezený útok který se stěhuje.ip světová. Pákistán, atd.

ivzez

Mosoji, ještě jednou děkuju za odkaz, rovnou jsem tam vyřešila další dva problémy.

Otázku ještě nechám otevřenou. Problém je momentálně asi zažehnán, ale ta adresa by se stejně mohla někdy hodit.

ivzez

@Mosoj, díky za odkaz, už tam chatuju. (–: