Nikol-ka

Pomooc, co mám dělat? jsem v 8. měsíci a strašně mě bolí záda :((

Nejlepší odpověď
Deli

Nikolko, teď už je to jen na odpočívání, chůzi v dobrých botách, možná je masáž pro těhulky, která by také ulevila, teplá (ne horká) sprcha na záda… a vydržet.
Pokud Tě to utěší, jsem v polovině těhotenství, včera jsem od rána od šesti do večera do pěti stála se stánkem na trhu, a večer, když jsem si konečně sedla, tak mne rozbolela záda tak, že jsem se do postele přesouvala s úpěním hůř jak moje devadesátiletá babi 🙂 Na záda netrpím, ale k těhotenství to bohužel jaksi patří. Aspoň se můžeš utěšovat, že to už máš „za pár“.

Další odpovědi
anonym

To k těhotenství prostě patří. Někdy mám pocit, že od dob těhotenství mě záda nepřestala bolet.

briketka10

to je pochopitelné a ještě budou až budeš nosit miminko..
Doplňuji:
ale možná bys toto měla říci svému lékaři ne tady nám..

Alesh

Vydržet. Pokud nejsi slonice (doba březosti: 20–22 měsíců), tak do měsíce se to vyřeší, uvidíš! 🙂 Přeji hodně štěstí, hlavně zdraví tobě i prckovi. 😉

Michal Kole

  1. NAUČ se plavat

2)Jdi se uvolnit do bazénu, ale musíš plavat STYLOVĚ správně nikoliv „pani radová“.

  1. Těhotným se doporučuje plavat 50m POD VODOU, aby měli „dech“ na tlačení mimínka z břicha