Avatar uživatele
Nikol-ka

Pomooc, co mám dělat? jsem v 8. měsíci a strašně mě bolí záda :((

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Alesh, Deli, briketka10 před 4232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Nikolko, teď už je to jen na odpočívání, chůzi v dobrých botách, možná je masáž pro těhulky, která by také ulevila, teplá (ne horká) sprcha na záda… a vydržet.
Pokud Tě to utěší, jsem v polovině těhotenství, včera jsem od rána od šesti do večera do pěti stála se stánkem na trhu, a večer, když jsem si konečně sedla, tak mne rozbolela záda tak, že jsem se do postele přesouvala s úpěním hůř jak moje devadesátiletá babi 🙂 Na záda netrpím, ale k těhotenství to bohužel jaksi patří. Aspoň se můžeš utěšovat, že to už máš „za pár“.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To k těhotenství prostě patří. Někdy mám pocit, že od dob těhotenství mě záda nepřestala bolet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

to je pochopitelné a ještě budou až budeš nosit miminko..
Doplňuji:
ale možná bys toto měla říci svému lékaři ne tady nám..

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Alesh

Vydržet. Pokud nejsi slonice (doba březosti: 20–22 měsíců), tak do měsíce se to vyřeší, uvidíš! 🙂 Přeji hodně štěstí, hlavně zdraví tobě i prckovi. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

  1. NAUČ se plavat

2)Jdi se uvolnit do bazénu, ale musíš plavat STYLOVĚ správně nikoliv „pani radová“.

  1. Těhotným se doporučuje plavat 50m POD VODOU, aby měli „dech“ na tlačení mimínka z břicha

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy