PANÁD

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém?

Polykarbonátové desky – slepení ochranné folie

Instaloval jsem venkovní pergolu s použitím Polykarbonátových desek na střechu a nesundal zavšas ochrannou folii. Kdo to zná, už ví o co jde. Nesendal jsem zavčas ochrannou folii a ta se mi po měsíci působení slunka přilepila. Jak ji sundat? Odstraní se působením mrazu a tepla sama? Mechanicky- ručně to jde velmi zdlouhavě. Děkuji.

Odpovědi
Arne1

zeptal bych se dodavatele

Drap

Nepřišel jsem na jiný způsob než mechanické očištění. Máš práci na celé léto.

Jiří Bohumil

Pokud to nespěchá tak to zkus nechat počasí a slunku do příštího roku.:-) Třeba zima a UV záření pomůže. Fólie by mohla degradovat. Ale vlastní zkušenost s tím nemám.